Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2016/2017

Więcej zdjęć na naszym profilu FB >>>

20 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Projekt Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji” i Konkursu „Lider Innowacji” 2017.


Projekt Szkoła Innowacji” jest organizowany od pięciu lat i skierowany do szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest wyróżnienie szkół realizujących nowatorskie pomysły, wspierających praktyczną edukację i kreatywność uczniów, promujących przedsiębiorczość, realizujących współpracę międzynarodową, podejmujących niestandardowe i innowacyjne działania.


Podczas Gali nastąpiło wręczenie Certyfikatów „Szkoła Innowacji” i nadanie tytułów „Lider Innowacji” w kategoriach: „Szkoła – Lider Innowacji”, „Innowacyjna Inicjatywa”, „Dyrektor – Lider Innowacji”, „Nauczyciel – Lider Innowacji”, „Innowacyjna Biblioteka”, „Uczeń – Lider Innowacji”.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza szkoła zdobyła laur w głównej kategorii „Szkoła – Lider Innowacji”, a ponadto drugie miejsca (pierwsze wyróżnienia) uzyskali:

w kategorii Nauczyciel – Lider Innowacji – pan Tomasz Machoń

w kategorii Uczeń – Lider Innowacji – Agata Wolfram

w kategorii Innowacyjna Biblioteka – biblioteka-MCI ZSChiPS

Wszystkie szkoły biorące udział w projekcie otrzymały również certyfikaty „Szkoła Innowacji”.


Serdecznie gratulujemy uzyskanych tytułów i cieszymy się, że nasza szkoła została tak wysoko oceniona na tle kilkudziesięciu szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.


Szczegółowe wyniki i podsumowanie Gali Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji znajdują się na stronie WSEI: http://www.wsei.lublin.pl/dla-szkol/projekt-szkola-innowacji/edycja-v-2016-2017-dla-szkol-ponadgimnazjalnych/news-jubileuszowa-gala-podsumowujaca-piata-edycje-projektu-certyfikacji-szkol-szkola-innowacji-ikonkursu-lider-innowacji-lista-laureatow

Informację przygotował(a): 

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika