Wykaz zajęć dodatkowych (fakultety, koła zainteresowań, konsultacje) dla uczniów ZSChiPS w Lublinie w roku szkolnym 2018/2019

Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów ZSChiPS w Lublinie w roku szkolnym 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię Termin  Godzina Forma zajęć/dla kogo 
1 Barańska Mariola środa 14:35-15:20 fakultety dla maturzystów
2 Bartoszcze Katarzyna czwartek 08:20 fakultety dla maturzystów
3 Bednarz Anna wtorek 12:55-13:35 fakultety
4 Bednarz Rafał poniedziałek 10:10-10:55 konsultacje
5 Bejster Małgorzata poniedziałek 10:20-11:45 koło artystyczne
6 Bojaczuk Ewa od 2 semestru   konsultacje dla maturzystów
7 Cieślak-Alberska Małgorzata wtorek 12:55-14:40 konsultacje
8 Dalmata Elżbieta środa 14:35-15:20 konsultacje
9 Drabik-Dąbrowska Marta środa 13:45-14:20 konsultacje
10 Dudziak Anna czwartek 12:35-13:40 fakultety, przygotowanie do konkursów
11 Gurna Małgorzata poniedziałek/wtorek co dwa tygodnie 13:45-15:20 fakultety dla maturzystów
12 Hałabuda Agnieszka poniedziałek/wtorek 13:45-15:20 fakultety dla maturzystów
13 Jaworska Katarzyna poniedziałek  14:30 kabaret
14 Karczewska Małgorzata wtorek 7:30-8:15 fakultety dla maturzystów
15 Kasprzak Jacek środa 8:20-9:05 fakultety dla maturzystów
16 Klocek Anna czwartek 13:45-14:30 Koło biblijne
17 Kołtun Ewa środa 12:45-13:40 konsultacje
18 Kosior Teodora czwartek 15:20-16:10 Koło zainteresowań 
19 Krasowska Izabela poniedziałek 13:45-14:30 fakultety
20 Łukasik Jolanta poniedziałek 14:30-15:20 konsultacje
21 Machoń Edyta piątek 12:00-17:00 co drugi tydzień koło cukiernicze
22 Machoń Tomasz piątek 12:00-17:00 co drugi tydzień koło cukiernicze
23 Malec-Toś Edyta poniedziałek 12:55-13:40 konsultacje
24 Miszczak Andrzej czwartek 13:45-14:30 konsultacje dla maturzystów
25 Niechoda Tomasz poniedziałek 13:45-14:30 zajęcia wyrównawcze
26 Nieczypor Ewa czwartek 13:45-14:30 konsultacje
27 Olszewski Krzysztof od wtorku do piatku 7:15-7:30 (inne terminy po uzgodnieniu) konsultacje
28 Padiasek Magdalena środa 10:00-10:55 konsultacje
29 Pastuszuk Renata poniedziałek/środa/czwartek 7:30-8:15/13:45-14:30/13:45-14:30 fakultety dla maturzystów
30 Podgórska Bożena środa 14:30-16:00  
31 Rusinek Ewa czwartek 12:55-13:40 fakultety dla maturzystów
32 Sawicka Anna piątek 13:45-14:30 Schola 
33 Słomka Katarzyna środa 14:35-15:20 konsultacje
34 Stasiak Urszula poniedziałek 12:55-14:30 fakultety
35 Sygacz Zofia wtorek 13:45-14:30 zajęcia wyrównawcze
36 Szeleźniak Wojciech piątek 14:30- 15:15 konsultacje
37 Wesołowska  Maria czwartek 12:55-13:40 konsultacje
38 Wieczorek Sylwia czwartek 14:30-15:15 konsultacje
39 Wierzbicka-Grabłowska Hanna środa 14:30-15:15 konsultacje, zajęcia wyrównawcze
40 Wiśniewska Agnieszka wtorek 12:55-13:40 konsultacje

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: