Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2016/2017

Więcej zdjęć >>>>

Kultywując dobrą tradycję nauczycieli z Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego uczniowie z klasy 1al wraz z p. Moniką Gierak i Marzeną Gajewską-Ikwanty udali się do lubelskiego schroniska dla zwierząt. Wizytę poprzedziła zbiórka karmy i koców dla podopiecznych schroniska. Młodzież uczestniczyła w wykładach o mądrej adopcji zwierząt, poznała historię tego miejsca oraz jego podopiecznych. Uczniowie mogli przekonać się o tym, w jakich warunkach żyją tu psy, koty, a także zwierzęta egzotyczne, które straciły swoich właścicieli. Dowiedzieli się również, na czym polega dobra adopcja takich zwierząt, jak postąpić w przypadku znalezienia błąkających się po ulicy porzuconych zwierzaków oraz w jaki sposób mogą pomóc podopiecznym schroniska.

Aby poznać bliżej sylwetki zwierząt czekających na adopcję zapraszamy do polubienia strony schroniska na Facebooku https://www.facebook.com/schronisko/

Osoby, które chciałyby wspomóc lubelskie schronisko dla zwierząt oraz wszystkich zainteresowanych adopcją zwierząt egzotycznych odsyłamy do stron:
http://www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl/
www.fundacja-epicrates.org
www.facebook.com/fundacja.epicrates

Informację przygotował(a): 

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika