Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2013/2014
Uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie piekarz wyróżnieni przez Fir
Uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie piekarz wyróżnieni przez Fir

W dniu 27 maja 2014r laureaci i finaliści XVII Ogólnopolskiego Turnieju Piekarskiego im. Anny Butki w Poznaniu,- Mikołaj Motyka, Katarzyna Tobolszewska i Sylwia Kańczugowska, uczniowie z kl 1az  gościli  w Firmie ,,Społem”LSS w Lublinie. Za zdobycie czołowych miejsc na szczeblu ogólnopolskim uczniowie otrzymali od  Pana Mieczysława Zapała- Prezesa Zarządu  listy gratulacyjne, nagrody książkowe , nagrody niespodzianki oraz propozycję pracy w Firmie.

Pan Marek Szymański-Dyrektor Szkoły przekazał medale i dyplomy dla Piekarni   , w której uczniowie przygotowywali się do Turnieju ufundowane przez organizatorów Turnieju  w Poznaniu.

Piekarstwo, to jeden z sektorów przemysłu spożywczego należącego do najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki w Polsce. Jego udział w wartości sprzedaży całego przemysłu wynosi 24%.Branża spożywcza jest powiązana z międzynarodowym rynkiem i kapitałem. Jest największym polskim atutem na rynku europejskim i światowym.

Wszystkie działania naszej szkoły wychodzą naprzeciw zmieniającego się rynku pracy. Nasi uczniowie nabywają umiejętności zawodowe u najlepszych pracodawców w Lublinie.

Zapraszamy absolwentów gimnazjum do podjęcia kształcenia w zawodach branży spożywczej w Technikum Przemysłu Spożywczego i ZSZ.

 

Nazwa użytkownika