Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2013/2014

Szkolny Turniej Strzelecki o Puchar Niepodległości 2013


29.11.1013 w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego odbył się Szkolny Turniej Strzelecki z Broni Pneumatycznej o Puchar Niepodległości 2013.


Do turnieju przystąpiło  sześć drużyn z następujących klas: 1BT, 2AL, 2AT, 2BT, 2CT, 3AU.  

Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie start w Międzyszkolnym Turnieju Strzeleckim o Puchar Niepodległości 2013.


Największą liczbę punktów uzyskała drużyna z klasy 2 AL w składzie: Agata Bartosik, Klaudia Kowal, Kinga Iwaniuk i z wynikiem  372 pkt. wygrała szkolny etap rywalizacji. Drugie miejsce zajęła drużyna klasy 2 AT w składzie: Agnieszka Oleszek, Katarzyna Tudruj, Urszula Taramas - 300 pkt. Trzecie miejsce zajęła drużyna klasy 2 BT w składzie: Aleksandra Wilkołaska, Ewelina Smolak, Jakub Zawisza - 292 pkt.

Indywidualnie najlepszy wynik – 158 pkt. uzyskała Urszula Korga z klasy 1 BT.


Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników!

 

 

Międzyszkolny Turniej Strzelecki o Puchar Niepodległości 2013

 

13.12.2013 w ZSChiPS rozegrany został Międzyszkolny Turniej Strzelecki z Broni Pneumatycznej Lubelskich Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Niepodległości 2013.


Do zawodów zgłosiło się 15 drużyn z następujących szkół Lublina:

- Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego,

- XIV Liceum Ogólnokształcące,

- Zespół Szkół Elektronicznych,

- Zespół Szkół Plastycznych,

- Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji,

- Zespół Szkół Nr 10,

- Zespół Szkół Energetycznych,

- Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej,

- XX Liceum Ogólnokształcące,

- Bursa Nr 1, 

- Bursa Nr 2,

- Bursa Nr 5.

Ostatecznie do konkurencji przystąpiło 9 trzyosobowych ekip.


Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce z wynikiem 451 punktów zajęła drużyna I Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie i tym samym wywalczyła Puchar Niepodległości 2013. A oto nazwiska naszych strzelców wyborowych: Agata Bartosik, Agnieszka Oleszek i Urszula Korga.

Drugie miejsce zajęła drużyna z XIV Liceum Ogólnokształcącego z wynikiem 431 punktów w składzie Mateusz Pyć, Jarosław Trybuła, Aneta Zapasa.

Trzecie miejsce przypadło drużynie II z „Chemika”


Indywidualnie pierwsze miejsce zajęła Aneta Zapasa  - 159 pkt. z XIV LO, drugie miejsce wywalczyła Urszula Korga - 155 pkt. z ZSCHiPS i trzecie miejsce Agata Bartosik  - 151 pkt. z ZSCHiPS

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika