Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Rok szkolny 2017/2018

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

dzień

godzina

Herda Anna

Rozwijające samorządność

Czwartek

13.00 – 13.30

Herda Anna

Kółko psychologiczne

Poniedziałek

13.30- 14.30

Bejster Małgorzata

Koło artystyczne

Wtorek

12.50 – 13.25

Serewa Anna

 

Kabaret „Nieśmieszni”

Środa

13.35 – 14.20

Koło Przyjaciół Fantastyki

Czwartek

13.35 – 14.20

Duńska Ksenia

Analiza tekstów kultury

czwartek

13.40 – 14.20 ( co 2 tyg.)

Malgorzata Gurna

Fakultety z języka polskiego dla maturzystów (poziom podstawowy) ( klasa: 4bt, 4ct, 4dt)

Czwartek

Piątek

13.30 – 15.15

12.45 – 14.25

Jaworska Katarzyna

Kabaret „Nieśmieszni”

Środa

13.35 – 14.20

Koło Przyjaciół Fantastyki

Czwartek

13.35 – 14.20

Fakultety dla maturzystów – p. pod. i rozszerzony (klasa 4et)

Poniedziałek

Środa

13.35 – 14.20

14.30 – 15.15

Renata Pastuszuk

Konsultacje dla uczniów klas 1, 2 i 3

Poniedziałek

14.30 – 15.15

Bogumiła Wlizło

Konsultacje

Piątek

13.40 – 14.20

Agnieszka Wiśniewska

Konsultacje z historii dla klas 1

Wtorek co 2 tyg.

12.50-13.35

Niechoda Tomasz

Fakultety dla maturzystów

Wtorek s.P15

14.25 – 16.00

Bartoszcze Katarzyna

Fakultety dla maturzystów

Środa

14.30 – 15.15

Bojaczuk Ewa

Fakultety dla maturzystów

Piątek (P14)

Piątek (222)

7.30 – 8.15

13.40 – 14.20

Gierak Monika

Fakultety dla maturzystów (klasa 3al)

Piątek (P11)

7.30 – 8.15

Krasowska Izabela

Fakultety dla maturzystów

Piątek (P14)

7.30 – 8.15

Rusinek Ewa

Koło z języka angielskiego

Piątek (P12)

12.50 – 13.35

Kasprzak Jacek

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

Piątek

14.20 – 15.15

13.40 – 14.25

Dobrowolska Izabela

Fakultety dla maturzystów

Środa

14.30- 15.15

Buda Agnieszka

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek

Wtorek

13.40 – 14.25

7.30 – 8.15

Burdach Anna

Konsultacje (klasy 2-4)

Środa

14.30- 15.15

Malec – Toś Edyta

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek (112)

14.30 – 15.15

Słomka Katarzyna

Konsultacje

Zajęcia rozwijające samorządność

Czwartek

13.00 – 13.30

Karczewska Małgorzata

Fakultety dla maturzystów

Środa

13.35 – 14.20

Bednarz Anna

Fakultety dla maturzystów (klasa 4bt)

Piątek

12.45 – 15.15

co 2 tyg.

Hałabuda Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze , fakultety dla maturzystów

Piątek

Środa

12.50 – 14.25 –co 2 tyg.

14.30 – 15.15

Machoń Edyta

Fakultety dla maturzystów

Czwartek

14.30 – 15.15

Stasiak Urszula

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek

Czwartek

14.25 – 15.15 co 2 tyg.

13.40 – 15.15 co 2 tyg.

Szymański Marek

Fakultety dla maturzystów

Piątek

12.50 – 13.35

Dudziak Anna

Zajęcia dla maturzystów, zajęcia wyrównawcze

Wtorek (117/MM)

14.25 – 15.15

Barańska Mariola

Zajęcia dla maturzystów

Poniedziałek (117)

14.25 – 15.15

Remiszewska Marta

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek (113)

12.50 – 13.35

Miszczak Andrzej

Zajęcia dla maturzystów

Wtorek (215)

12.50 – 13.35

Abramowicz Andrzej

Koło strzeleckie

Poniedziałek  (S03)

Czwartek (S03)

15.40 – 19.00

14.30 – 18.00

Abramowicz Andrzej

Koło Pierwszej Pomocy

Poniedziałek  (S03)

Czwartek (S03)

15.40 – 19.00

14.30 – 18.00

Bednarz Rafał

Konsultacje

Poniedziałek

14.30 – 15.15

Dalmata Elżbieta

Zajęcia dla maturzystów (klasa 4ct)

Wtorek (317)

14.30 – 15.15

Krzyżowski Ryszard

Zajęcia dla maturzystów (klasa 4dt))

Piątek

12.50 – 13.25

Król Anna

Konsultacje (obliczenia chemiczne) klasy 1

Czwartek (1bt)

Czwartek (1ft)

14.30 – 15.15

13.35 – 14.25 co 2 tyg

Podgórska Bożena

Zajęcia dla maturzystów (klasa 4at, 4bt))

Czwartek

14.30 – 16.00

Sieńko Barbara

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

13.40 – 14.25

Sygacz Zofia

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

13.40 – 14.25

Targońska

 

  Anna

Konsultacje (obliczenia chemiczne) klasy 1 i 2

Środa

12.50 – 13.25

Padiasek Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

11.05 – 11.50

Alberska –Cieślak Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

14.30 – 15.15

Ciechańska Ewa

konsultacje

Wtorek

12.00-13.00

Olszewski Krzysztof

konsultacje

Poniedziałek – Piątek

Wtorek

7.00 – 7.30

13.00 – 13.30

Gajewska-Ikwanty Marzena

Aerobik

Poniedziałek

Środa

14.30 – 15.15

Wernicka Małgorzata

Konsultacje

Środa

13.40 – 14.25

Szeleźniak Wojciech

Konsultacje

Środa

14.25 – 15.15

Klocek Anna

Koło biblijne

Czwartek

13.40 – 14.25

Adach Magdalena

Zajęcia rozwijające z dietetyki

Czwartek

13.40 – 14.25

Wesołowska Maria

Konsultacje

Poniedziałek

13.40 – 14.25

Machoń Tomasz

Przygotowanie do konkursów zawodowych

Czwartek

13.00 – 13.45

Nieczypor Ewa

Konsultacje

Piątek

13.00 – 13.45

Kosior Teodora

Koło Młodego Mleczarza,

Środa

14.00 – 14.45

Łukasik Jolanta

Zajęcia przygotowujące do egz. zawodowego

wtorek

14.40 – 15.15

 

 

 

 

 

Informację przygotował(a): 

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika