Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna

 

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Rok szkolny 2016/2017

 

 

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

dzień

godzina

Herda Anna

Rozwijające samorządność

Poniedziałek

13.00 - 14.00

Herda Anna

Kółko psychologiczne

Wtorek

13.00 - 14.00

Serewa Anna

Koło artystyczne

Piątek

13.25 – 14.15

Duńska Ksenia

Konsultacje(maturzyści) – co 2 tygodnie

Piątek (s.108)

7.30 – 9.05

Gurna Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Piątek (s.124)

13.35-14.25

Jaworska Katarzyna

Konsultacje dla maturzystów

Koło dyskusyjne (co 3 tygodnie)

Piątek (s. 228)

Poniedziałek (s. 228)

12.50 – 13.35

13.35 – 14.20

Pastuszuk Renata

Konsultacje (maturzyści)

Wtorek (s. 225)

14.30 – 15.15

Wlizło Bogumiła

Konsultacje

Czwartek (s.110)

14.00 – 14.45

Wiśniewska Agnieszka

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek (P17)

12.50 – 13.35

Kołtun Ewa

Konsultacje

Czwartek

13.40 – 14.25

Niechoda Tomasz

Konsultacje

Środa

14.25 – 15.15

Bartoszcze Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek (P11)

7.30 – 8.15

Bojaczuk Ewa

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek (P14)

Wtorek (P14)

7.30 – 8.15

7.30 – 8.15

Gierak Monika

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek (P11)

12.50 – 13.35

Krasowska Izabela

Fakultety dla maturzystów

Środa

7.30 – 8.15

Rusinek Ewa

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek (P12)

7.30 – 8.15

Kasprzak Jacek

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek (P14)

8.20 – 9.05

Burdach Anna

Konsultacje

Wtorek (s. 222)

7.30 – 8.15

Malec – Toś Edyta

Fakultety dla maturzystów

Wtorek (s. 112)

14.30 – 15.15

Słomka Katarzyna

Fakultety dla maturzystów

Poniedziałek(s.118)

Wtorek (czytelnia)

7.30 – 8.15

11.05 – 11.50

Karczewska Małgorzata

Konsultacje

Wtorek

13.35 – 14.20

Bednarz Anna

Fakultety dla maturzystów

Środa (s. 226)

7.30 – 8.15

Hałabuda Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

13.40 – 14.25

14.24 – 15.15

Machoń Edyta

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

13.40 – 14.25

Stasiak Urszula

Zajęcia wyrównawcze

Fakultety dla maturzystów (3al)

Czwartek

Piątek

7.30 – 8.15

12.00 – 12.45

Szymański Marek

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek (s. 110)

12.50 – 13.35

Dudziak Anna

Zajęcia dla maturzystów

Wtorek

13.40 – 14.20

Barańska Mariola

Zajęcia dla maturzystów

Czwartek

14.25 – 15.15

Remiszewska Marta

konsultacje

Piątek

11.05 – 11.50

Buda Agnieszka

Konsultacje

Wtorek (s .215)

14.30 – 15.15

Miszczak Andrzej

Zajęcia dla maturzystów

Środa

13.25 – 14.10

Abramowicz Andrzej

Koło Strzeleckie

Wtorek (S03)

Czwartek (S03)

14.30 – 18.00

16.00 – 19.00

Abramowicz Andrzej

Koło Pierwszej Pomocy

Czwartek (S21)

15.00 – 18.00

Ciołek Renata

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

8.15 – 9.05

Bednarz Rafał

Zajęcia wyrównawcze

Środa

12.50 – 13.25

Dąbrowska Marta

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

13.40 – 14.20

Dalmata Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek (s. 225)

13.40 – 14.25

Wierzbicka-Grabłowska Hanna

Zajęcia dla maturzystów

Czwartek

14.30 – 15.15

Krzyżowski Ryszard

Konsultacje

Poniedziałek

13.40 – 15.15

Król Anna

Konsultacje

Poniedziałek

12.50 – 13.35

Podgórska Bożena

Konsultacje

Poniedziałek (s. 103)

13.40 – 15.00

Sieńko Barbara

Zajęcia wyrównawcze

 Piątek

13.40 – 14.25

Sygacz Zofia

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

13.40 – 14.25

Targońska Anna

Zajęcia wyrównawcze

Środa

11.05 – 11.50

Wawrzycka Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

14.25 – 15.10

Żak Dorota

Zajęcia wyrównawcze

Środa

15.15 – 16.00

Jezior Renata

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

7.30 – 8.15

Padiasek Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

10.00 – 10.50

Wieczorek Sylwia

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

Piątek

15.00 – 15.30

7.00 – 7.20

Alberska –Cieślak Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Środa

13.35 – 14.20

Matyjasek Joanna

Konsultacje

Środa

14.30 – 15.15

Ciechańska Ewa

Konsultacje

Wtorek

12.00-13.00

Mąkosa Tomasz

Konsultacje

Środa

12.00 – 13.00

Olszewski Krzysztof

Konsultacje

Wtorek

8.00 – 9.00

Firlej Iwona

Tenis stołowy

Wtorek

14.30 – 15.15

Gajewska-Ikwanty Marzena

Aerobik

Wtorek

12.50 – 13,35

14.30 – 15.15

Mamiński Paweł

Piłka nożna

Wtorek

16.00 – 17.00

Popek Grzegorz

Siłownia

Wtorek

12.50 – 13.35

Uhruski Sławomir

Piłka siatkowa

Poniedziałek

15.20 – 16.05

Winiarska Małgorzata

Gimnastyka korekcyjna

Piątek

12.00 – 12.45

Wernicka Małgorzata

Konsultacje

Wtorek

14.30 -15.15

Sawicka Anna

Zajęcia artystyczne

Zajęcia wspomagające efektywne uczenie się

Czwartek

Piątek

14.30 – 15.15

11.05 – 11.50

Koczarga Maria

Wolontariat.

Środa

13.40 – 14.30

Klocek Anna

Konsultacje

Czwartek

13.25 – 14.30

Adach Magdalena

Dietetyka - zajęcia teoretyczno-warsztatowe

Wtorek

15.15 – 16.00

Wesołowska Maria

Przygotowanie do turniejów i egzaminu zawodowego

Wtorek

15.15 – 16.00

Machoń Tomasz

Koło Cukiernicze

Czwartek

12.00 – 13.00

Nieczypor Ewa

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Czwartek

12.30 – 13.15

Kosior Teodora

Koło Młodego Mleczarza

Środa

13.00 – 13.45

Łukasik Jolanta

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Poniedziałek

14.40 – 15.15

Paćkowska Beata

Konsultacje

Czwartek

13.40 – 14.25

Szymańska Anna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Środa

13.40 – 14.25

 

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika