Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2016/2017

Klasa 2al ma zaszczyt poinformować o osiągnięciach naszych koleżanek!

 

Natalia Kret zajęła pierwsze miejsce w XII Edycji Konkursu Poetyckiego organizowanego przez Lubelskie Stowarzyszenie Osób Chorych Na Padaczkę i Ich Przyjaciół „Drgawka”. Celem konkursu była integracja społeczna osób niepełnosprawnych i rozwinięcie świadomości na temat chorych wśród młodzieży.

Uroczyste wręczenie nagród i podziękowań odbyło się w Sali Ślubów w budynku Trybunału Koronnego w Lublinie. Poziom prac był bardzo wysoki, a Jury bardzo wymagające. Wyróżnieniem dla naszej koleżanki było zaproszenie jej na środek Sali i poproszenie o wyrecytowanie wiersza pt: „List do Boga”. Natalka otrzymała wiele gratulacji i gromkie brawa od publiczności, a nagrodę wręczyła jej prezes Stowarzyszenia pani. Barbara Lisek. (zwycięskie prace można przeczytać na korytarzu szkolnym)

Cieszymy się i życzymy Natalii dalszych sukcesów literackich !

 

Sylwia Janczak została wyróżniona w Szkolnym Konkursie Poetyckim pt: „Chleba naszego powszedniego…”. Ideą konkursu było propagowanie poprzez twórczość literacką roli chleba w życiu każdego człowieka.

Konkurs zorganizował zespół Nauczycieli Języka Polskiego we współpracy z nauczycielami Przedmiotów Zawodowych w ZSChiPS. Wzruszający wiersz Sylwii zyskał uznanie w oczach Jury i został doceniony.

Gratulujemy!

 

Informację przygotowała Kornelia Gancarz z klasy 2al

Informację przygotował(a): 

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika