Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Archiwum 2011/2012

Interaktywny produkt IT – konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

 

Uczysz się w szkole ponadgimnazjalnej i jesteś pasjonatem, hobbystą, twórcą, początkującym lub zaawansowanym programistą, grafikiem, pomysłodawcą rozwiązań informatycznych? Uwielbiasz nowe technologie? „Bawisz się” w wirtualnym świecie nie od dziś, przyszły Ci do głowy nowe pomysły i chciałbyś się nimi pochwalić przed szerszą publicznością?

 

A może uważasz, że są lepsi od Ciebie, że jeszcze nie pora … nic bardziej błędnego! Oto konkurs dla Ciebie - pokaż, co potrafisz!

 

Zaprojektuj dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologii, np.:

- stronę www,

- grafikę,

- animację,

- grę,

- aplikację,

- prezentację,

i… cokolwiek tylko Ci przyjdzie do głowy i pokaż nam!

 

Akademia Morska w Szczecinie zapewni Ci dobrą zabawę, ciekawe nagrody (łączna wartość nagród przekracza 20 000 zł), prestiż i uznanie oraz przede wszystkim kontakt z firmami, które nowe technologie tworzą na co dzień. Partnerami konkursu są między innymi BTC sp. z o.o., ComAngle Entertainment, Home.pl, Microsoft, NetStream Poland, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny, Tieto Poland sp. z o.o.

 

Masz ochotę dołączyć do polskiej „doliny krzemowej”? A może marzy Ci się praca w zagranicznych korporacjach IT… ? Dzięki udziałowi w konkursie zostaniesz zauważony! Przyszli pracodawcy sami przyjdą do Ciebie. Możesz także liczyć na uznanie Swoich przyszłych wykładowców informatyki.

 

Oto Twoja szansa! Zgłoś Swój udział w konkursie: „Interaktywny produkt IT”. Możesz to zrobić indywidualnie lub zespołowo do końca września 2012 roku.

Pokaż, na co Cię stać! Pokolenie Y na start!

 

Więcej informacji na stronie: http://www.informatyka.am.szczecin.pl w zakładce „Konkurs IpIT”.


Dodatkowe informacje w załącznikach:

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika