Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2013/2014

Filharmonia Lubelska wraz z Instytutem Muzyki i Tańca przygotowała w bieżącym roku szkolnym 2013/2014  program pt. „Filharmonia Ostrożnie wciąga”. W ramach tego programu uczniowie naszej szkoły klas maturalnych mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w koncertach organizowanych przez Filharmonię wraz z   osobami towarzyszącymi. Koncerty organizowane będą w godz. popołudniowych. Udział w nich będzie indywidualną decyzją zainteresowanych uczniów. Mamy   nadzieję, że nasi Maturzyści zechcą skorzystać z tej okazji.

Pierwszy koncert w ramach Programu już w najbliższą niedzielę tj. 13 października 2013 r.

A dlaczego warto? Chociażby dlatego, że solista Lukas Geniusas od 2006 nieprzerwanie wygrywa w konkursach fortepianowych na całym świecie, a na XVI Międzynarodowym Konkursie F. Chopina http://konkurs.chopin.pl/pl/edition/xvi/verdicts/1978_laureates zajął II Miejsce. Naprawdę Warto!!

 

Filharmonia Ostrożnie wciąga

Jak skorzystać z oferty?

Bilety do odbioru w kasach Filharmonii Lubelskiej już od środy. Listy uczniów naszej szkoły zostały już dostarczone do kasy Filharmonii Lubelskiej. Wystarczy przyjść i odebrać bilety na koncert za okazaniem legitymacji szkolnej.

Nic prostszego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika