Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » O szkole
Lp   Nazwisko i imię Kod Funkcja
1   Szymański Marek Sz dyrektor
2   Krzyżowski Ryszard Kr wicedyrektor
3   Podgórska Bożena Po wicedyrektor
4   Sieńko Barbara Si kierownik laboratorium
5   Wesołowska Maria We kierownik szkolenia praktycznego
6   Herda Anna He pedagog
7   Powała-Niedźwiecka Bożena Pw  
8   Serewa Anna Se  
9   Sosnówka Edyta Sn  
10   Abramowicz Andrzej Ab  
11   Adach Magdalena Ad  
12   Barańska Mariola Ba  
13   Bartoszcze Katarzyna Bb  
14   Bartoszek Grażyna Bc  
15   Bednarz Anna Bd  
16   Bednarz Rafał RB  
17   Bejster Małgorzata Be  
18   Bojaczuk Ewa Bj  
19   Buda Agnieszka Bk  
20   Burdach Anna Bu  
21   Ciechańska Ewa CE  
22   Cieślak-Alberska Małgorzata CM  
23   Ciołek Renata CR  
24   Dalmata Elżbieta Da  
25   Dąbrowska Marta MD  
26   Dębiński Jacek  
27   Dobrowolska Izabela DI  
28   Dudziak Anna Dk  
29   Duńska Ksenia Du  
30   Firlej Iwona FI  
31   Gajewska-Ikwanty Marzena Ga  
32   Gierak Monika Gi  
33   Gołofit Joanna Go  
34   Gurna Małgorzata Gr  
35   Hałabuda Agnieszka Ha  
36   Jaworska Katarzyna Ja  
37 dr Jezior Renata Je  
38   Karczewska Małgorzata Ka  
39   Kasprzak Jacek KJ  
40   Klocek Anna KL  
41   Koczarga Maria KM  
42   Kołtun Ewa Ko  
43   Kosior Teodora Ks  
44   Krasowska Izabela KI  
45   Król Anna AK  
46   Kryńska Elżbieta Ky  
47   Laskowska Agnieszka La  
48   Ludwikowska Elzbieta Lu  
49   Łukasik Jolanta Łu  
50   Machoń Edyta Ma  
51   Machoń Tomasz Mc  
52   Malec Agnieszka AM  
53   Malec-Toś Edyta ML  
54   Małolepszy Tomasz  
55   Mamiński Paweł Mm  
56   Mańko Edward EM  
57   Matyjasek Joanna Mt  
58   Mąkosa Tomasz Mk  
59   Mirosław Katarzyna Mr  
60   Miszczak Andrzej Ms  
61   Niechoda Tomasz Nh  
62   Nieczypor Ewa Nz  
63 dr inż. Olszewski Krzysztof OK  
64   Paćkowska Beata Pa  
65   Padiasek Magdalena MP  
66   Pastuszuk Renata Pk  
67   Popek Grzegorz Pp  
68   Pytka Andrzej Pt  
69   Pyzik Mirosław Pz  
70   Remiszewska-Borc Marta Re  
71   Rusinek Ewa Ru  
72   Sawicka Anna Sa  
73   Sienkiel Elżbieta Sh  
74   Słomka Katarzyna  
75   Stasiak Urszula So  
76   Sygacz Zofia Sp  
77   Szeleźniak Anna Sr  
78   Szeleźniak Wojciech SW  
79   Szymańska Anna Sy  
80   Targońska Anna Ta  
81   Uhruski Sławomir Uh  
82   Wawrzycka Małgorzata Wa  
83   Wernicka Małgorzata WM  
84   Wieczorek Sylwia WS  
85   Wierzbicka-Grabłowska Hanna Wk  
86   Winiarska Małgorzata Wn  
87   Wiśniewska Agnieszka  
88   Wlizło Bogumiła Wz  
89   Zając Agnieszka Za  
90   Żak Dorota Ża  

 

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika