Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna
Data: 
15.10.2011r.

15 października 2011 roku w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga miała miejsce jubileuszowa uroczystość z okazji 70-lecia Szkoły połączona ze Zjazdem Absolwentów.

Obchody rozpoczęły się o godz. 10.00 mszą świętą koncelebrowaną przez księży dr Marka Słomkę – Rektora Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie, Mariusza Nakoniecznego – Proboszcza Parafii oraz absolwentów Szkoły – Andrzeja Bubicza, Jacka Pleskaczyńskiego, Pawła Maciąga i Tomasza Surmę w kościele p.w. Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala.

Po mszy nastąpił uroczysty przemarsz gości, absolwentów, nauczycieli i uczniów do Szkoły. O godz. 12.00 w wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej rozpoczęła się część oficjalna i artystyczna uroczystości.

O godz. 15.00 odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, a potem w przygotowanych przez uczniów kawiarenkach, absolwenci i ich nauczyciele do późnego wieczora wspominali szkolne lata.  • Dziękujemy wszystkim przybyłym na naszą uroczystość gościom za obecność i wiele ciepłych słów skierowanych pod adresem szkoły i nauczycieli.
  • Dziękujemy serdecznie dyrektorom i nauczycielom, którzy byli związani ze Szkołą przez wiele lat i wychowali wiele pokoleń wspaniałych absolwentów.
  • Dziękujemy absolwentom za ich wielkie przywiązanie do Szkoły.
  • Dziękujemy obecnym nauczycielom i uczniom za przygotowanie wspaniałego Jubileuszu.

GALERIA ZDJĘĆ:

Msza święta w Kościele p.w. Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala
Przemarsz z Kościoła do Szkoły
Część oficjalna z udziałem zaproszonych gości
Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej
Spotkania po latach

 

Rok Szkoły Zawodowców

Nazwa użytkownika