Get Adobe Flash player

DLA UCZNIÓW

Jesteś tutaj

Strona główna » Z ŻYCIA SZKOŁY 2014/2015

  WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Postulujemy zatem odchodzenie od schematycznego, bezrefleksyjnego postrzegania świata! 26 lutego, podczas debaty szkolnej nad tezą „Piwo jest dla wszystkich”, próbowaliśmy przekonać publiczność, jak krzywdzące i szkodliwe w skutkach jest kierowanie się w osądach stereotypami.

Dwie czteroosobowe drużyny w składzie: Beata Fajt kl. 3al, Milena Piasecka kl. 2at, Anna Flak kl. 3ct, Michał Wieprzowski kl. 1dt oraz  Ewelina Stachańska kl. 1dt, Anna Rakowska kl. 2at, Sylwia Prokop kl. 1dt, Anna Tomasik kl. 2 at, starły się w potyczce słownej prezentując przygotowane wcześniej argumenty.  Widowisko naszej szkolnej debaty moderował Marszałek Debaty – Piotr Wójcik z kl. 2at.

Każdy mówca prezentował własny, niepowtarzalny styl debatowania pamiętając, że ważne jest to CO się mówi, ale równie ważne jest JAK się mówi. Zarówno stronę merytoryczną wypowiedzi, jak również sposób prezentowania argumentów oceniali członkowie Loży Mędrców w składzie: p. Anna Herda, p. Anna Bednarz, p. Anna Dudziak i p. Ryszard Krzyżowski. Werdyktem Sędziów wygrała drużyna negująca tezę debaty.

Nad stroną techniczną naszego szkolnego przedsięwzięcia czuwał niezastąpiony

 Łukasz Szulc z kl. 4bt.

Informację przygotował(a): 

 

Nazwa użytkownika